Wycieczka Fakultatywna

Opinie o La Gomera - Bus

5.6/6 (45 opinii)
5.6/6
45 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Mirosława Agata, Warszawa 05.02.2026 | Termin pobytu styczeń 2026

    Wspaniale zorganizowana wycieczka, bardzo atrakcyjny, urozmaicony program . Można się zapoznać nie tylko z różnorodną przyrodą wyspy, ale też poczuć lokalny klimat dzięki obiadowi kanaryjskiemu i pokazie języka gwizdanego. Dodatkową atrakcją jest możliwość płynięcia promem. Bardzo sprawny miejscowy kierowca, który bezpiecznie jeździł po bardzo krętych i wąskich górskich drogach. Pani przewodnik miła i kompetentna, dbająca o całą grupę. Zna doskonale język hiszpański. Dzięki tej wycieczce poznałam nie 1, ale 2 Wyspy Kanaryjskie w czasie jednego pobytu. Polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Justyna, Mikołów 03.09.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Wycieczka na wyspę La Gomera, bardzo nam się podobała, wyspa zrobiła na nas bardzo duże wrażenie. Smaczny obiad, ciekawy pokaz języka gwizdanego.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Agnieszka 05.02.2026 | Termin pobytu styczeń 2026

    Wycieczka „La Gomera Bus” z Teneryfy na sąsiednią wyspę La Gomera to jedna z najciekawszych jednodniowych przygód, jakie mieliśmy podczas pobytu! Cała wyprawa trwa ok. 9–10 godzin i obejmuje komfortowy przejazd autokarem, prom na La Gomerę, opiekę polskojęzycznego przewodnika oraz pyszny obiad w lokalnej restauracji. Na wyspie mogliśmy zobaczyć: 1. urokliwą stolicę San Sebastian z historyczną zabudową i muzeum Kolumba, 2. spektakularne punkty widokowe i panoramy gór oraz plantacje bananów, 3. mistyczny Park Narodowy Garajonay – las laurowy wpisany na listę UNESCO , 4. pokaz tradycyjnego języka gwizdanego, unikalnej lokalnej kultury. Całość była świetnie zorganizowana, a przewodnik ciekawie opowiadał historie i anegdoty o wyspie. To doskonała opcja, jeśli chcesz poznać coś zupełnie innego niż typowe plażowanie na Teneryfie — La Gomera jest dzika, zielona i ma swój wyjątkowy klimat

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    JOLANTA, Tarnowskie Góry 16.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Cudne widoki. Trzeba po prostu to zobaczyć. Od samego poczatku widoki zapierające dech w piersiach. Wspaniała przewodniczka