Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo nam się podobała , wszystko super zorganizowane . Wyspa wspaniała , wulkany jeszcze lepsze. Pilot świetnie przygotowany do wycieczki .
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka super i na pewno warto zobaczyć widoki. Wycieczka ma wszystkie najwiazniejsze miejsca na Lanzarote. Zwłaszcza park Timanfaya do ktorego mozna wjechac tylko autobusem nie własnym autem. Jednak mam tylko zastrzezenie do przewodniczki. Trochę się sepleniła i rozumiałam co drugie słowo. Można się domyśleć z kontekstu co prawda. Widać ze zna wyspe ale miała nastawienie jakby za karę.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam ,trasa wokół wygasłych wulkanów ,widoki jakich w Polsce nie zobaczymy.Przewodnik umiejętnie nas oprowadzał i opowiadał o wszystkich ciekawostkach wyspy.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przejazd 14 km po wulkanach 👍 Amfiteatr w jaskini😲 Winorośl płożąca Gorąca lawa na której smaży się kurczak😁 To najciekawsze miejsca Lanzarote