Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cała Barcelona w pigułce. Super przewodniczka z ogromna wiedzą i wieloma ciekawostkami. W krótkim czasie zobaczyliśmy wszystkie najważniejsze atrakcje turystyczne w Barcelonie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super, warto jechać. BARCELONA piękna i ciekawa. Sagrsda familia cudna I z pewnością trzeba będzie jeszcze raz zobaczyć. Wycieczka dobr e zorganizowana. Pani przewodnik super zorientowana we wszystkim . Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Ogólnie wyją f ciekawy i fajny. Odbiór zaraz z przed hotelu .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sagrada Familia, Rambla, Gaudi wszystko robi mega wrażenie, a pani Dorota rezydent wspaniale opowiada!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały pobyt w stolicy Katalonii - Barcelonie. Dzieła Antonio Gaudiego są ponadczasowe. Przepiękna architektura. Sagrada Familia stwarza niezapomniany urok. Park Guell z tarasami, ławeczką mozaikową i jaszczurem stwarza urokliwe miejsce na mapie Europy.