Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Majorka w pigułce - objazd wyspy

5.3/6 (105 opinii)
5.3/6
105 opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Joanna 26.05.2025 | Termin pobytu maj 2025

    podczas tej wycieczki odkryliśmy najpiękniejsze zakątki Majorki. Majorka w tym dniu ukazała się nam jako zróżnicowana pod względem krajobrazu, spokojna wyspa z dala od głośnych kurortów turystycznych. Rozległe gaje pomarańczowe oraz typowe budynki w stylu majorkańskim w Dolinie Soller. Przejażdżka zabytkowym tramwajem i pociągiem oraz wyśmienite lody pomarańczowe na długo zostaną w naszej pamięci.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    IRYNA, SOBIESZOW 03.07.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    wycieczka była naprawdę wyjątkowa – super ciekawa trasa z zapierającymi dech w piersiach widokami. Malownicze krajobrazy, górskie serpentyny i niesamowite punkty widokowe zrobiły na nas ogromne wrażenie!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Dorota, Słubice 24.07.2023 | Termin pobytu czerwiec 2023

    Super wrażenia, szczególnie podobała nam sie trasa węża, nie samowite wrażenia, po całym dniu byliśmy zmęczeni ale było warto

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    SYLWIA, Rumia 28.05.2025 | Termin pobytu maj 2025

    Objazd Majorki to niezapomniana przygoda! Słońce, palmy, lazurowa woda sprawiają że czujesz się jak w raju. Do póki nie natkniesz się hiszpańskiego kierowcę autobusu , który traktuje górskie serpentyny jak tor wyścigowy, a każdy zakręt jest dla niego okazją do pobicia rekordu prędkości . W tedy zaczynasz doceniać że twój żołądek jest jednak solidnie przymocowany :) Ale widoki są warto tych kilku chwil paniki :D Na szczęście mieliśmy cudowną Panią Anię, która z uśmiechem na twarzy uspokajała wszyskich , że „to nic, to tylko górki „ Jej spokoj był jak balsam na nasze nerwy. Serdecznie polecamy :)