Opinie klientów o Alcudia i zatoka Formentor

5.2 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KLAUDIA, Lubań

Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze, mieliśmy dużo czasu wolnego dla siebie, opowiadane były przeróżne ciekawostki (które faktycznie były ciekawe), polecane nam były różne rodzaje jedzenia, picia, obiektów jak i nawet ścieżki gdzie warto się udać dla lepszych widoków.

6.0/6

Paweł, Dębica

Wszystko fajnie zorganizowane, przewodniczka dobrze wszystko tłumaczyła i opisywała. Zdecydowanie na plus ;)

6.0/6

Paulina, Kraków

Widoki przepiękne, polski przewodnik tak jak było zapewniane. Ramy czasowe zachowane, wszystko punktualnie i na czas. Jedynie wydłużyłabym troszczę czas na półwyspie Formetor. Widoki przepiękne ale mało czas na podziwianie. W Alcudii czasu było wystarczająco tak samo jak i w zatoce ;) Polecam wycieczkę jak ktoś nie chce dużo się nachodzić a zobaczyć najpiękniejsze miejsca na wyspie.

6.0/6

Alina, Rzuchow

Piękne widoki na półwyspie Formentor, cudowna plaża w zatoce i klimatyczne majorkańskie miasto Alcudia, ze wspaniałym targiem.