Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękna jaskinia. Formacje stalaktytów i stalagminów robią niesamowite wrażenie. Świetnie oświetlone. Mini koncert wraz z widowiskową grą światłem jest fajną dodatkową atrakcją.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka po udanych pod względem atrakcyjności miejscach. Na początek była wytwórnia sztucznych pereł z masy perłowej. Atrakcją nie tyle proces wytwarzania ale jego efekty. Na wystawie pokazane różne rodzaje biżuterii z tymi perłami. Robią one wrażenie pod względem eleganckiego wyglądu jak i rozmiarów. Trudno o drugie takie miejsce gdziekolwiek niezbyt daleko od nas. Jaskinia zaś to obiekt z bogato ukształtowanym wnętrzem przez oddziaływanie różnych sił natury (nacieki, komnaty czy podziemne jezioro). Przed jaskinią dość długa kolejka na wstęp a w środku bardzo dużo zwiedzających ale nie uniemożliwiało to zwiedzania i robienia zdjęć nawet z fleszem.