Opinie klientów o Majorka w pigułce - objazd wyspy

5.4 /6
43 
opinie
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Sieradz 03.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Super wycieczka dzięki której można zobaczyć jak różnorodna jest majorka. Wycieczka jest pełna atrakcji przez różne środki transportu takie jak autokar, zabytkowy tramwaj oraz pociąg i rejs statkiem.

6.0/6

MALGORZATA, Duchnice 11.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu jak i z całego wyjazdu. Wykupiliśmy objazdową wycieczkę po Majorce, która była bardzo atrakcyjna cenowo.

6.0/6

Piotr, Piekary Śląskie 26.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Wycieczka bardzo udana i potrzebna dla każdego, kto chce zobaczyć prawdziwą Majorkę, a nie tylko plaże i hotele w części wschodniej wyspy. Tzw. "Droga węża" jest niezwykle malownicza, ale i niezwykle emocjonująca. Ludzie o słabszych nerwach winni siedzieć w środku autokaru i nie patrzeć, jak kierowca bierze kolejne zakręty. Kolejną atrakcją był pobyt w porcie Sa Calabra potem przejazd zabytkowym tramwajem, a następnie drewnianym pociągiem. Słowem bardzo udana i zgłębiająca wiedzę o Majorce wycieczka. Zaś pilotka Pani Michalina wykazała się sporą wiedzą, którą umiejętnie , często z humorem potrafiła przekazać wycieczkowiczom i zwiedzającym.

6.0/6

Izabela, Wągrowiec 14.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Po wycieczce zostaną niezapomniane przeżycia. Nie podczas każdego rejsu statkiem można podziwiać piękno gór. 🏞 Atrakcją była również przejażdżka zabytkowe kolejką.