Opinie klientów o Majorka w pigułce - objazd wyspy

5.3 /6
41 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Warszawa 22.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Duża ilość atrakcji. Przejazd przez malowniczą trasę do miasteczka Sa Calobra (widoki zapierają dech w piersi), następnie przyjemny rejs do Port de Soller a następnie przejazd zabytkowym pociągiem przez pasmo górskie, tunele. Po drodze na wyciągnięcie ręki drzewa cytrusowe. Wystarczająca ilość czasu wolnego, aby zjeść obiad, spróbować lodów pomarańczowych. Punktualność i dobra organizacja

6.0/6

Anna Katarzyna, Budy Siennickie 07.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Polecam tą wycieczkę. Ogromne wrażenie robi przejazd drogą węża do Sa Calobra, skąd spacerkiem można dojść do wąwozu i przepięknej zatoczki Torrent De Pareis.

6.0/6

Beata, --- 12.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Ciekawa wycieczka z której mogą skorzystać osoby starsze, które nie bardzo mogą chodzić. Pilotka p. Ewelina ciekawie opowiadała o wyspie:)

6.0/6

Maria, Kostrzyn Wlkp 08.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Piękna przygoda z widokami, adrenaliną i fajną przewodniczką . Zakręty na " drodze węża" rzadko spotykane , konkurować może droga 100 zakrętów i serpentyny nad fiordem Lyse w Norwegii. Nie spodziewałam się! A rejs statkiem pełen emocji, później przejażdżka tramwajem i pociągiem. Bajka!