Wycieczka Fakultatywna
5.0/6
Przewodniczka Karolina ma dużą wiedzę i przekazuje ją w ciekawy sposób - przyjemnie jej słuchać. Wycieczka nie była męcząca, mimo wysokiej temperatury. Sporo czasu wolnego. Katedra zachwyca, szczególnie z zewnątrz. Uliczki Palmy pełne są urokliwych detali. Valldemossa to taki punkt dodatkowy - mała, nie zawyca tak Palma ale warto zobaczyć i spróbować ciastka z ziemniaka zapijając zimnym migdałowym napojem.
Edyta, Bibice 22.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024
0/0 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Wycieczka godna polecenia. Zarówno Palma jak i Valldemosa są przepiękne. Dużo informacji o miastach i samej Majorce przekazanych przez Panią pilot. Trochę tylko za mało czasu wolnego w stolicy ;)
Justyna, Wrocław 20.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024
0/0 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Wycieczka ciekawa. Dużo można się dowiedzieć ciekawostek. Piękne widoki. Jest także degustacja likierów z możliwością zakupu (około 8 euro za butelkę).
Paweł&Sylwia 22.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024
0/0 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Valldemossa bardzo urokliwe miasteczko z Polskim akcentem w postaci Fryderyka Chopina. Palma zwiedzane katedry robi wrażenie, i to niestety jedyny punkt programu. Minus to zbyt mało czasu na indywidualne zwiedzanie
ROBERT, MIKSTAT 13.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024
0/0 uznało opinię za pomocną