Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Rejs do Tossa de Mar i Bodega
5.5/6 (265 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Brawa dla Pani Doroty, która prowadziła tą wycieczkę. Ma wyśmienite poczucie humoru, olbrzymią wiedzę oraz bardzo dobrą energię. :) Wycieczka jest świetnie zorganizowana pod względem logistycznym. Do Tossa de Mar płynęliśmy statkiem (radzę zaopatrzyć się w miętówki, jeżeli morze będzie trochę burzliwe), później zwiedzanie i czas wolny. Z powrotem zajechaliśmy do winiarni. Wina z beczek można degustować do woli ))). Można kupić jak nalewane z beczki, tak i butelkowane. Te wina z beczki prawie wszystkie okropnie słodkie, w sumie polecić można tylko wytrawne - pierwsza beczka przy wejściu). Również można skosztować sery i wędliny. Wina butelkowane mają dość dobre opinię na Vivino. Można również kupić tradycyjne hiszpańskie słodycze, cena w winiarni jest prawie taka sama jak w Carrefourze czy Mercadonie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka. Tossa de Mar jest piękna! Gorąco polecam tę wycieczkę jednodniową. Wyjazd był ok. godz. 8 ( w zależności od położenia hotelu), a powrót ok. godz. 17.30
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wybrzeże i cała okolica robi wrażenie + zwiedzanie zamku w Tossa rejs statkiem super, choć w samym Tossa czas wolny niezbyt do wykorzystania, degustacja win w winiarni super
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Atrakcja rozpoczyna się od podróży autokarem do miejscowości Loret De Mar ( to miejsce które odwiedza nawet Król Hiszpanii), następnie jest przesiadka na statek którym płynie się już wybrzeżem do Tossa de Mar podziwiając urocze zatoczki, posiadłości, urwiska, samo Tossa de Mar bardzo urokliwe