Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rejs do Tossa de Mar i Bodega

5.5/6 (293 opinie)
5.5/6
(293 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Maria, Sosnowiec 13.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Wycieczka z pięknymi widokami. Dobrze zorganizowana. Miasteczko bardzo klimatycze. Wycieczk jak najbardzie warta polecenia.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    JUSTYNA, Gdynia 02.10.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Zjawiskowe miejsce , jak z bajki . zrobić tu przepiękne , pocztówkowe zdjęcie- łatwizna. Piękny kolor wody przeplata się z zabytkową zabudową i błękitem nieba. Gorąco polecam

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sławomir, Toruń 22.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Wycieczka atrakcyjna lecz grupa zdecydowanie za duża (ponad 40 osób). Przewodniczka p. Jagoda miła i z dużą wiedzą. Rejs statkiem krótki ale z ciekawymi widokami. Tossa de Mar to piękne klimatyczne miasteczko warte odwiedzenia. Bodega to komercyjna część wycieczki z degustacją wina (bez ograniczeń) I zakupami.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dariusz, Bogusławki 02.07.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Rejs cudowny a Tossa de Mar magiczne miejsce klimatyczna miejscowość piękne uliczki .Plaża w zatoczce widoki z góry mega polecamy serdecznie