Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rupit i Besalu - średniowieczna Katalonia

5.7/6 (100 opinii)
5.7/6
(100 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    URSZULA, Warszawa 01.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Wycieczka przenosząca w zupełnie inny wymiar. Piękne, górskie widoki, niesamowite miasteczko Rupit, widoki zapierające dech w piersi. Po drodze obiad w gospodzie - smaczny, w miłej atmosferze, degustacja regionalnych trunków. Warto pojechać w głąb kraju, aby poznać Hiszpanię od zupełnie innej strony. Program spokojny, nawet w wysokiej temperaturze udało się zrealizować.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    KAROLINA MARIA, LESZNO 01.06.2026 | Termin pobytu maj 2026

    Wycieczke oceniam mega pozytywnie. wszytsko na czas i punktualnie. Wszytsko trafione w punkt i w sedno naszych serc. Mega sympatyczna Pani Pilotka. Zachęcająco opowiadająca o historii miejsc i samej Katolonii. Nie można się nudzić w trakcie wycieczki. Polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Patryk, 16.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Obowiązkowa wycieczka do cichej i spokojnej miejscowości Rupit. Besalu bardziej turystyczne. Obiad i napoje podane w ramach kuchni górskiej - palce lizać.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Justyna, 25.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Wycieczka w stylu podróży w czasie, którą zdecydowanie warto było odbyć. Przepiękne widoki, budowle, klimatyczne miasteczka. Słowami nie da się tego opisać, jak piękne widoki spotkały nas w Rupit. Przerwa spędzona na smakowaniu lokalnych potraw oraz winka - coś pysznego! Zapomniałabym o karmieniu lokalnego osiołka przy restauracji 😊 Besalu równie piękne widoki. Opieka pilota na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!