Opinie klientów o La Gomera - Bus

5.7 /6
13 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Karolina, Goleniów

Super wycieczka , wspaniała Pani przewodnik wycieczka warta polecenia każdemu! Wyspa przepiękna , zielona dużo atrakcji widoki niesamowite!!!

6.0/6

Angelika, Wrząca

Najlepsza z wycieczek fakultatywnych. La gomera jest zupełnie inna niż Teneryfa czy Lanzarote - zdecydowanie bardziej dzika i warta zobaczenia. Zwłaszcza lasy laurowe.

6.0/6

Winicjusz , Sosnowiec

Wspaniała wycieczka dostarczająca wiele emocji (jazda serpentynami po wysokich górach) przepiękne widoki i wizyty w ciekawych miejscach Brawo dla Pani Pilotki która całą drogę opowiadała nam ciekawe historie o tej przepięknej wyspie

6.0/6

Joanna, Warszawa

Piękna wycieczka i piękna wyspa ze wspaniałymi widokami. Przejazdy w górach dostarczają nizapomnianych emocji. Lasy wawrzynowe i wrzosowe są nieporównywalne z niczym innym. Prom płynący na wyspę był szybki i wygodny i bardzo punktualny. Na wyspie poruszaliśmy się autobusem, którego kierowca wykazywał się znakomitymi umiejętnościami. Przewodniczka bardzo dobrze przygotowana, dzieliła się wieloma ciekawymi danymi.