Wycieczka Fakultatywna Loro Park i Siam Park - 2 w 1

Odbiór o godz. 00:00
Za osobę329
658 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Loro Park - ogród zoologiczno - botaniczny

• Pokazy z udziałem delfinów, lwów morskich i papug

• Niepowtarzalny show orek

• Siam Park – największy park wodny w Hiszpanii

Opis

Teneryfa słynie ze spektakularnych parków rozrywki – najbardziej znane z nich to Loro Park i Siam Park. Loro Park to niesamowite połączenie ogrodu zoologicznego i botanicznego. Można tu zobaczyć tysiące kolorowych ptaków, przenieść się na Antarktydę podczas wizyty w spektakularnym pingwinarium, czy podziwiać egzotyczne zwierzęta na wybiegach – w tym tak unikalne okazy jak czerwone pandy i białe tygrysy! Niesamowitą atrakcją jest także potężne akwarium z podwodnym tunelem, gdzie nad naszymi głowami przepływają płaszczki i rekiny. Pokazy z udziałem delfinów, papug i lwów morskich zachwycą nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Ponadto to właśnie w Loro Parku można obejrzeć jeden z nielicznych w Europie show z udziałem orek!

Siam Park to największy tematyczny park wodny w Hiszpanii, nawiązujący swoją architekturą do królestwa Tajlandii. Znajdziemy tu kilkanaście zjeżdżalni, w tym najwyższą w Europie Tower of Power o wysokości 27 metrów, plażę z białym piaskiem sprowadzonym z Portugalii i basen z największą sztuczną falą na świecie, sięgającą kilku metrów wysokości! Polecamy wszystkim miłośnikom wodnego szaleństwa!

Cena obejmuje

• Bilet wstępu do Loro Parku i Siam Parku - bilety można wykorzystać w 2 dowolne dni pobytu


Cena nie obejmuje

• Dojazdu do Siam Parku (Costa Adeje) i Loro Parku (Puerto de la Cruz) - dojazd we własnym zakresie, np. taxi, bezpłatny autokar transferowym Siam Park

• Dojazdu do Loro Parku

Praktyczne informacje

• Konieczniy jest bilet wstępu, który otrzymasz od rezydenta, bezpośrednio lub online

• Wizyta w obu parkach musi zostać zrealizowana przez tę samą osobę – nie ma możliwości odstąpienia biletu do jednego z parków innej osobie

Inne atrakcje w okolicy

Opinie

Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Małgorzata, Piła 13.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Trzeba to zobaczyć. W Siam Parku jest tak wiele atrakcji, że jeden dzień to mało. Bawią się mali i duzi. Loro Park budzi mieszane uczucia - zwierzęta są w niewoli.
Pokaż więcej opinii (9)