Opinie klientów o Wulkan Teide i Masca - Bus

5.7 /6
32 
opinie
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Rafał, Chełm

Miła i przyjemna, bez niepotrzebnych rewelacji. Polecamy. Pilot udziela mnóstwo ciekawych informacji (choć nie do końca składnych z info od pilota z innych wycieczek:))

6.0/6

Kamila, Zielona Góra

Polecam . Przepiękne widoki , wspomnienia na lata . Można wjechać kolejka na sam szczyt. Trochę niżej na wysokości 2300npm restauracja, składki do zwiedzania . Miejsce przepiękne na zdjęcia.

6.0/6

JOANNA, BOJANOWO

Mega! Najlepsza wycieczka, super przewodnik. Sam dojazd do Maski mozna uznac za atrakcje, gdyz droga jest waska i kreta a widoki na trasie przepiekne. Na wulkan zdecydownie polecam wjechac kolejka, gdyz dopiero tam najlepiej widac wulkaniczny krajobraz I JEST SIE NAD CHMURAMI!

6.0/6

Danuta, POZNAŃ

Super, polecam każdemu kto wybierze się na Teneryfę. Wizyta w uroczej miejscowości Masca, przejazd autkarem po bardzo wąskich drogach, zmieniający się klimat i wreszcie na końcu wulkan El Teide robią wrażenie.