Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Wulkan Teide i Masca - Bus

5.7/6 (85 opinii)
5.7/6
85 opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Joanna, Warszawa 17.03.2024 | Termin pobytu marzec 2024

    Znakomita wycieczka, chyba najważniejsza jaką trzeba sobie zafundować będąc na Teneryfie. Przepiękna droga do wioski Masca. Bałam się bardzo w czasie przejazdu w górach, ale chyba o to chodziło żeby wzbudzić nasze emocje. Widoki przepiękne w Masce, a potem też piękne widoki na wulkan Teide. Przewodniczka przekazywała wiele ciekawych informacji na temat wulkanu oraz otaczająceg go przyrody w parku narodowym.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Paweł 09.09.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Krajobraz księżycowy warto to zobaczyć i ponad 3500 m robi wrażenie Wycieczka dobrze zorganizowana Pani pilot ciekawie opowiadała o genezie powstania wyspy

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Mateusz, Bierkowice 29.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Widoki, które pozostaną w naszej pamięci na długo czas. Rewelacyjnie przedstawiona historia wyspy, a także opowieść o sile natury, które nie pozostała obojętna na tej części wyspy.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Jacek, --- 04.09.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Na wulkan można wjechać kolejką lub wejść pieszo. Widoki niezapomniane. Teide jest czynnym wulkanem, ale po raz ostatni miał erupcję 14 wieków temu.