Opinie klientów o Rejs na wyspę Wasini

5.2 /6
27 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tadeusz Wacław, Warszawa

Rejs świetny. Wizyta na wyspie niezapomniana. Warto jednak uprzedzić, że nie na wszystkich łódkach można korzystać z akwalungu. Myśmy płynęli najmniejszą, na której tego nie było. Okazało się chyba że za wiele osób się na nią zgłosiło. Załoga doskonała i profesjonalna. Bardzo dyskretnie, ale skutecznie pilnowali bezpieczeństwa w czasie pływania. Po powrocie sprawdziłem stronę organizatorów i okazało się, że mają w ofercie jeszcze wyprawę skuterami wodnymi. To mogłoby być jeszcze ciekawsze (chociaż oczywiście osobno). Pilot był miejscowy i przesiadał się z łódki na łódkę.

6.0/6

Adrian, Warszawa

Wszystko fajnie, były delfiny, piękne rafy koralowe, dobre jedzenie i piękne widoki. Przewodnik Rysiu bardzo sympatyczny gość. Polecamy tą wycieczkę.

6.0/6

Joanna, Bieńkówka

Przecudowne widoki oraz jedzenie. Zaskakująca jest atmosfera w wiosce. Multum dzieciaków, którym warto przywieźć drobiazg. Super sprawa obejrzeć rafę koralową i popływać łodzią z polską muzyką

6.0/6

Krzysztof Tadeusz, Zawada

Polecam, całodniowa wycieczka intensywna , o zróżnicowanym programie z i świetnym pilotem z Kenii mówiącym dobrze po Polsku.