Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Katamaran słońca i delfiny - Seafari Cayo Blanco Plus

5.5/6 (78 opinii)
5.5/6
78 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Jacek, Jaworzno 05.02.2024 | Termin pobytu styczeń 2024

    Wspaniała wycieczka. Katamaran pierwsza klasa. Obsługa, załoga to profesjonaliści. Wspaniała atmosfera na katamaranie, zabawa. Delfiny wspaniałe. Można dyskutować czy trzymanie zwierząt w niewoli to dobry pomysł. Widzę jednak, że nie było im źle, bawią się z turystami, dobrze wyglądają, są zadbane. Posiłek na wyspie bardzo dobry. Program w całości zrealizowany. Niczego nie brakowało. Cena atrakcyjna. Polecam wycieczkę.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dariusz, -- 25.02.2026 | Termin pobytu luty 2026

    Wesoło, fajnie, widoki piękne, cudna wysepka na wypoczynek. Byliśmy na tej wycieczce wcześniej w 2017 roku i nadal jest tak samo fajna! Gorąco polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wojciech, 29.02.2024 | Termin pobytu luty 2024

    Super wycieczka, super pilot kabareciarz, spotkanie z delfinami na luzie bez pośpiechu, błogi relaks na plaży, polecam languste i Pina colade, niestety dodatkowo płatne

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Karolina i Marek 27.12.2023 | Termin pobytu grudzień 2023

    Wspaniała wycieczka/rejs katamaranem. Gorąco polecam zwłaszcza tym, którzy wcześniej biorą udział w wycieczce objazdowej po Kubie (fantastyczny sposób na chill i odpoczynek). Niesamowite widoki oraz wrażenia na samym katamaranie, jak również w delfinarium. Podczas wizyty w delfinarium można fajnie wykorzystać czas na podziwianie delfinów. W cenie wycieczki są aktywności z delfinami - super atrakcja! Pobyt na plaży Cayo Blanco to moment na kąpiel w Oceanie oraz kąpiele słoneczne. Rajskie widoki gwarantowane. Obiad jakim nas poczęstowano, składający się z owoców morza oraz fantastycznego ryżu - niebo w gębie!! Najlepsza Pina Colada, podana w kokosie - to właśnie tam, na Cayo Blanco. Gorąco polecam! Spędziliśmy super dzień!