Opinie klientów o Morze Karaibskie i krokodyli chmara

4.9 /6
17 
opinii
Atrakcyjność programu
4.7
Pilot
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Przemysław, Jaworzno

W Morzu Karaibskim trzeba zanurkować, krokodyle są "kontrowersyjne" ale na terenie parku można kupić doskonałego drinka w orzechu kokosowym

6.0/6

Izabela, Osiek

krokodyl był smaczny a rybki w Morzu Karaibskim przepiękne, jak bym pływała w egzotycznym akwarium, można snurkować i nurkować (nurkowanie za dodatkową opłatą)

6.0/6

Piotr, Namysłów

Krokodyle są cudowne, mięso z nich smakuje wybornie, zaś wizyta nad Morzem Karaibskim to raj na Ziemi (najczystsza woda, w jakiej w życiu pływałem! <3). Do tego w Wielkiej Wojnie Pinacolad na wycieczkach Rainbow jak dla mnie zdecydowanie wygrywa koktajl przyrządzany właśnie podczas wyprawy nad Zatokę Świń ;-)

6.0/6

IZABELA, Gdańsk

Wycieczkę polecam z czystym sumieniem. Byliśmy nią zachwyceni. Farma krokodyli świetna - a zdjęcie z krokodylem super pamiątka. Snurkowanie w Morzy Karaibskim niesamowite przeżycie. Musisz się tu wybrać.