Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Essaouira - miasto artystów
5.3/6 (83 opinie)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Stary fort i kolorowy port wielokulturowa medyna piekne warte obejrzenia miejsce Przewodniczka przekazała dużo interesujących informacji . W drodze postój w wytworni oleju argonowego z pokazem przez berberyjskie kobiety.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
urokliwe miasteczko różnych kultur kolorowe uliczki zapachy przypraw maroka niezapomniane wrażenia pięknie widoki
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ok ale spodziewałam się WOW choć warto bo faktycznie ma inny charakter. Malutkie miasteczko ale zaliczyliśmy dobre jedzonko.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niewątpliwie Essaouira warta jest zobaczenia. Spokojniejsza niż Marrakesz, bardziej urokliwa. Jedynym minusem zapach w porcie na targu rybnym, ale na szczęście szybko stamtąd się oddaliliśmy ;) Poza tym miło spędzony dzień