Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
piękne miasteczko NABOR, góry urokliwe zwłaszcza wśród małp makaków, pyszna regionalna herbata z miętą
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam szczerze, przepiękne widoki i całkiem inny klimat niż wycieczka w miasto. Można też przejechać się na wielbłądzie i napić miętowej herbatki
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka do Nadorh to super przygoda! Piękne widoki, herbatka na szczycie, lokalne jedzonko i urocze małpy które doslonwnie jedzą i piją z ręki
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
To była bardzo fajna i oryginalna wycieczka! Spotkanie z makakami na Gourougou to coś, czego długo nie zapomnę. Dobrze mieć przy sobie wodę i jakieś owoce – zarówno dla siebie, jak i na ewentualne spotkanie z małpkami.