Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Nador i Góra Gourougou

5.4/6 (37 opinii)
5.4/6
37 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    EWA, LODZ 08.07.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    wycieczka ciekawa , krótka i nie męcząca , troszkę za mało czasu wolnego w miejscowości Nador, małpki super

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    MONIKA, Jawor 02.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Widoki prześliczne, na postoju herbata miętową bardzo dobra, a co najważniejsze małpki przecudne które uwielbiają banany. Poprostu mega warto zwiedzić

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    MAŁGORZATA, Lublin 09.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Przecudne małpki. To oczywiście największa atrakcja. Jedynie słaby transport. Mało miejsca na nogi i słaba klimatyzacja. Gdyby nie to dałabym 6.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Włodzimierz, -- 13.06.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Tego nie da się opisać tu trzeba być, by to zobaczyć poczuć,ogarnąć. By potem móc wspominać to cały urok Maroka