Opinie klientów o Chichen Itza – tajemnice Majów

5.5 /6
39 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magdalena, Zabrze

Dobrze zorganizowana, pilot z ogromną wiedzą i pełną energii i pasji wypowiedzią , wszystko punktualnie, czas wolny dobrze wkomponowany, pyszny obiad wraz z niesamowitym tańcem Majów

6.0/6

ARKADIUSZ, Otwock

Super wycieczka. Budowle robią ogromne wrażenie. miasto Valadolid ma swój klimat i można się tam natknąć na występy przy fontannie. Kąpiel w otwartej cenocie robi ogromne wrażenie.

6.0/6

Anna, Międzychód

Duża dawka bezcennych informacji, pilotka - najlepsza na świecie, opowiadała tak ciekawie, że szkoda było uszczknąć choć jedno słowo. Bardzo piękne, ciekawe miejsca przesycone historią i kulturą. Warto zdecydowanie warto wykupić tą wycieczkę.

6.0/6

Anna, --

Trzeba to zobaczyć będąc w Meksyku. Super program i pilotka - Paulina. Bardzo dużo dowiedzieliśmy się o Meksyku i jego kulturze. Polecamy!