Opinie klientów o Chichen Itza VIP – tajemnice Majów

5.5 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Dąbroszyn

Po mimo że było bardzo gorąco warto było zobaczyć tak piękne miejsce na ziemi. Pani przewodniki perfekcjonistka o wszystkim opowiadała szczegółowo

6.0/6

Weronika, koscielna wies

Bardzo ciekawa wycieczka zarówno dla miłośników kultury Mayów, jak i zwykłych turystów ciekawych poznania tej starożytnej kultury. Piramidy robią niezwykłe wrażenie, tak jak i spotkanie z rdzennymi mieszkańcami. Dla chętnych kąpiel w cenocie, niezwykłe doświadczenie! Ponadto wizyta w destylarnii mezcala i zrobienia sobie zdjęć w tradycyjnych meksykańskich poncho i sombrero, na plantacji kaktusów. Można również poczuć klimat kolonialnego miasteczka Valladolid i zakupić prawdziwą meksykańską czekoladę i płynną wanilię! Wycieczka w małej grupie co jest niewątpliwym atutem. Ciekawa narracja pani pilotki Natalii.

6.0/6

Bartosz, ---

Super formuła małej grupy- na pewno warto. Dużo ciekawych informacji, nauka języka Majów i odczytywania ich kalendarza.

6.0/6

Paulina, Wadowice

Wycieczka w mniejszej grupie to bardzo dobry wybór, zwłaszcza z dzieckiem. Bardzo dużo atrakcji po drodze. Cały dzień pełen wrażeń. Doświadczona Pani Rezydentka pełna wiedzy i pasji doskonale przedstawiła historię Meksyku. Odpowiadała na zadawane pytania bez problemu. Podczas jazdy do Chichen Itsa dodatkową atrakcją był prawdziwy Maj, który ciekawie przedstawiał jak działa kalendarz Majów oraz uczył nas języka majańskiego. Pierwszą destynacją była Chichen Itsa, następnie cenota z możliwością kąpieli, destylarnia tequili z degustacją oraz miasteczko Vaiadolid. To był wspaniale spędzony czas.