Opinie klientów o Contoy i Isla Mujeres

6.0 /6
opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marta, Bogusławice

Wycieczka bez polskiego pilota, ale była bardzo dobrze zorganizowana. Po przyjeździe do mariny w Cancun mieliśmy czas aby przebrać się w stroje kąpielowe oraz napić się kawy czy wody i poczęstować się ciastem. Następnie popłynęliśmy na Contoy - raj! Piękna plaża, bardzo smaczny obiad w cenie. Cudowne miejsce. Następnie rejs na Isla Mujeres, jakże inna od Contoy. Bardzo gwarna, kolorowa, głośna. Ale plaża również piekna. Podczas rejsu w cenie napoje typu cola, fanta czy piwo. Obsługa opowiada o wyspach w kilku językach.

6.0/6

Adrianna, Warszawa

Super wycieczka. Jesli ktoś lubi emocje towarzyszące rejsowi szybką łodzią na morzu to świetnie spędzi czas. Cały dzień pięknych widoków szczególnie na Cantoy. Pyszny lunch. Opieka i energia Pani Zuzanny bezcenna. Polecam!