Opinie klientów o Jukatan poza utartym szlakiem

5.5 /6
23 
opinie
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KAMILA, Lublin

Super program. Niesamowite doznania i kontakt z naturą. Lunch niezbyt smaczny. Zbyt liczna grupa. W tym przypadku nie było możliwości płatności kartą, a tylko gotówką

6.0/6

Edyta Anna, Koszalin

Super wycieczka, bliskie spotkanie z krokodylami, pelikanami i flamingami - nieco dalej. Pogoda nam dopisała więc atrakcje nie samo wite.

6.0/6

Piotr Seweryn, Oborniki

Super wyjazd...różowe jeziorko oraz dzikie zwierzęta...dość męczący, ale warty wysiłku wyjazd....wspaniałe wrażenia z Ek-Balam...wejście na piramidę...jedyny minus to posiłek w barze Deja Vu...mieliśmy problemy jelitowe...ogólnie Super wycieczka..

6.0/6

Witold, Gliwice

Doskonała, zróżnicowana zawartością świetnie poprowadzona. wszystkie punkty programu zrealizowano sprawnie z dodatkowym, atrakcyjnym komentarzem pilota zarówno w trakcie jazdy autobusem jak też podczas zwiedzania.