Opinie klientów o Rajska wyspa murali - Holbox

6.0 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sandra, Rokietnica

Dla osób lubiących klimaty rajskich plaż to strzał w 10tkę. Atrakcji było dość sporo poruszaliśmy się małym busem potem dużym busem, następnie motorówką, meleksami i promem, także program bardzo bogaty zwłaszcza z dzieckiem;) Pani Justyna przewodniczka ciekawie opowiadała, pierwsza wyspa La passion była naprawdę piękna- rezerwat przyroda i duża ilość ptaków sprawiała, że pozorna wysepka była warta eksplorowania. Następnie wyspa Mosquitos także z niezwykłymi widokami- można było się kąpać, a woda była krystalicznie czysta. I do celowo Holbox choć temperatura wynosiła chyba z 40°C w słońcu to murale i jazda meleksami (sami prowadziliśmy) nam wynagrodziła te wysokie temperatury. Smaczny meksykański lunch, przepiękne widoki błękitnej wody. Co prawda myślałam że będzie to bardziej wycieczka z tych „leniwych”, ale i tak nam się podobało, córeczka padła w autokarze ze zmęczenia:)

6.0/6

Piotr, Warszawa

Piękne miejsca - widoki. Po wyspie można poruszać się quadami co stanowi dodatkową atrakcję. Fajna organizacja . Super przewodniczki.