Opinie klientów o Dziki Zachód Madery – jeep safari

6.0 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Kinga, Poznań

Niesamowite wrażenia. Podczas tej wycieczki byliśmy w stanie zobaczyć zachodnią oraz środkową cześć wyspy. Odwiedziliśmy kilka punktów z pięknymi widokami oraz pobliskie miasteczka. Prawie wszystko wydawało się jak z bajki. Dodatkowych wrażeń dostarczył nam sam przejazd jeepem przez lasy Madery. Przewodnik super miły z bardzo dużą wiedzą na każdy temat. Bardzo polecam

6.0/6

TOMASZ, BRZOZA

Wspaniała wycieczka. Przez lasy eukaliptusowe, góry, płaskowyż, pradawny las, hawajskie plaże i na wysokim klifie kończąc. Przepiękne widoki.

6.0/6

Konrad, Kraków

Świetnie zaplanowana. Ptastary Las Fanal robi niesamowite wrażenie. Długi i wymagający offroad przecinający wyspę z południa na północ to mega porcja adrenaliny. Do tego liczne wodospady, klif 580m npm z tarasem i szklana podłogą. Mega dzień!

6.0/6

Renata, Jastrzebie Zdroj

Niezapomniane wrażenia z przejazdu off roadem po lesie eukaliptusowym z dzikimi maderskimi krowami przed maską. Troszkę za krótki pobyt na oceanicznych basenach w Porto Moniz z powalająca ceną za... całe 3 euro!!! Pokonany lęk na szklanej platformie jednego z najwyższych klifów w Europie.