Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Karawana na wielbładach
4.1/6 (6 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ogólnie bardzo słaba wycieczka wielbłądy zaniedbane przy pierwszym postoju od razu z nich zsiedliśmy
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam wycieczki na wielbłądach. Z uwagi na fakt, iż wycieczka była organizowana zarówno przez rezydenta jak i pana- tunezyjczyka, nagabywujacego w hotelu liczba osób była 2 a nawet 3 krotnie wyższa. Oczywiście my- Polacy zostaliśmy wsadzeni na jednego wielbłąda w 3 osoby (w sumie prawie 190kg). Pomijając fakt komfortu (po 5 min jazdy mieliśmy totalnie dość) to jeszcze w grę wchodzi sam komfort samego zwierzęcia. Obok nas, z niewiadomych powodów powodów przed cały czas trwania pseudo wycieczki chodził Tunezyjczyk, który na koniec żądał zapłaty. Co więcej po drodze minęliśmy inną wycieczkę, na której jeden człowiek jechał na jednym wielbłądzie. Tak czy inaczej przestrzegam przed zakupem tej wycieczki, człowiek po niej wraca totalnie zmęczony, zdenerwowany. Nadmienię, iż informacja od rezydenta była zupełnie inna 1 człowiek= 1 wielbłąd.