Wycieczka Fakultatywna

Opinie o El Jem i Monastir

5.3/6 (91 opinii)
5.3/6
91 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Alicja, WOLA KOPCOWA 28.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Wycieczka dobrze zorganizowana. Przewodnik tunezyjczyk z dużym poczuciem humoru. Warto skorzystać. Wycieczka półdniowa nie męcząca a w pigułce troszkę pokazuje Tunezję.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Halina, Łódź 18.10.2024 | Termin pobytu październik 2024

    Wycieczka ciekawa, chociaż bardzo duże jej tempo. Amfiteatr zrobił na mnie duże wrażenie, byłam w Rzymie i mam porównanie z Koloseum W Monastyrze zwiedzaliśmy, z zewnątrz, mauzoleum prezydenta Burgiby. Duży, monumentalny budynek, teren wokół, wszystko uporządkowane bardzo. W Tunezji nie spotyka się wiele takich miejsc. Generalnie polecam. Warto jechać, wycieczka trwa trochę ponad pół dnia, nie jest męcząca, każdy może wziąć w niej udział.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Kinga, Łódź 12.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Bardzo fajne miejsca wycieczki. Warto zobaczyć. Niestety mało czasu wolnego. Na minus wysadzenie w Monastirze w innym miejscu niż zbiórka powrotna.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Dorota, Białystok 02.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Gorąco polecam, super wycieczka. Najlepiej zachowane coloseum, przepiękne mozaiki. Jeśli lubisz zwiedzać to jest dla Ciebie😊