Opinie klientów o Tunezyjskie 3 w 1 - El Jem, Kairouan, Monastir

5.3 /6
19 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krystyna, Cieszyn

Wycieczka swietna. Przewodniczka bardzo profesjonalna potrafila wszystkich oczarowac swoimi opowiesciami. Az chcialo sie ja sluchac.

6.0/6

Krystian, Czerwionka -Leszczyny

Wycieczki na które się wybierzemy wybraliśmy już przed wyjazdem więc wiedzieliśmy czego się spodziewać. Przewodnik z poczuciem humoru, dobrze mówiący po polsku, dożo wiedział i nie namawiał do zakupów u swoich znajomych sklepikarzy. Miejsca odwiedzane ciekawe i odzwierciedlające historię Tunezji.

6.0/6

ZENON, Gdynia

Udział w tej wycieczce pozwolił poznać kilka ciekawych obiektów i przyjrzeć się bliżej historii oraz kulturze kraju i Tunezyjczyków. Do nich należą Wielki Meczet, Koloseum - jedno z największych na świecie, a także Muzeum Archeologiczne z bogatym zbiorem mozaik rzymskich. Warto było zwiedzić także w Monastyrze Mauzoleum Habiba Bourgiby - pierwszego prezydenta Tunezji. Wycieczce uroku dodał fakt, że przewodnikiem był Pan (Tunezyjczyk) o nieprzeciętnym poczuciu humoru, bardzo dobrze władający językiem polskim. Według Jego oświadczenia przebywał w Polsce przez ponad dziesięć lat od roku 1983 i jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Jeśli ktoś będzie miał szczęście trafić na tego Pana, to dużo się dowie na wesoło.

6.0/6

Anna, Gucin

Ciekawa wycieczka , można było zobaczyć mauzoleum i posłuchać historii tego kraju , Zwiedzane także było koloseum z wygospodarowanym czasem na zdjęcia i zakup pamiątek - warte zobaczenia odwiedziliśmy dwa Meczety w tym jeden największy , posłuchać można było o historii religii koranu , podczas zwiedzania przygotowywano się do ceremonii obrzezania chłopca przewodnik opowiadała o zwyczajach tamtejszych ludzi i religii .