Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Objazd wyspy

5.1/6 (228 opinii)
5.1/6
228 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marzena, Mysłowice 05.05.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Deszcz w tym dniu miał wpływ na przebieg wycieczki ale humor dopisywał. Z pewnością trzeba zobaczy murale wykonane przez artystów na zabudowaniach w Djerbahood

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    ANDRZEJ JÓZEF, ZABRZE 25.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Zwiedziliśmy ciekawe miejsca,duże wrażenie zrobiło muzeum kultury Tunezji z opisami zwyczajów i sposobu wytwarzania oliwy,pilotka bardzo ciekawie opowiadała,

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krystyna, Łódź 13.04.2025 | Termin pobytu kwiecień 2025

    Wycieczka zawiera najważniejsze atrakcje wyspy. Nie jest męcząca. Jak dla mnie trochę za mało w stolicy wyspy Houmt Souk. Bardzo ciekawa Djerbahood jak również Guellala. Jeśli zaś chodzi o synagogę to muszę stwierdzić że synagogi w Polsce wyglądają jednak inaczej.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Barbara, Kraków 28.02.2025 | Termin pobytu luty 2025

    Wycieczka pozwala poznać wyspę, dobry, ciekawy komentarz p.Anety. Wygodny autokar, punktualność wzorowa.