Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Tunezyjskie 3 w 1 - El Jem, Kairouan, Monastir

5.4/6 (158 opinii)
5.4/6
158 opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Roman, Warszawa 23.05.2025 | Termin pobytu kwiecień 2025

    Trochę zbyt sztywny przewodnik. Jego problem z językiem polskim dawał mocno znać. Przez to informacje przekazywane przez przewodnika były słabo zrozumiałe.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    ALEKSANDRA, Gdynia 07.12.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Dużo ciekawych informacji . Warto, przyjemna wycieczka . Przepiękne koloseum w ElJem, coś pięknego. Port w Monastir robi wrażenie .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Katarzyna 10.11.2024 | Termin pobytu październik 2024

    Jest to wycieczka na którą na prawdę warto jechać. Nasz super pilot zamienił kolejność zwiedzania dzięki temu nigdzie nie było tłumów.Po drodze bardzo dużo i ciekawie opowiadał o danym regionie. Wszystkie atrakcje warte zobaczenia.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Zuzanna 10.10.2025 | Termin pobytu październik 2025

    Nuri był the best! Świetny przewodnik, który w ciekawy sposób przybliżyl nam kulturę i historię Tunezji. Ciekawe miejsca, dobrze zorganizowane.