Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Tunezyjskie 3 w 1 - El Jem, Kairouan, Monastir

5.5/6 (111 opinii)
5.5/6
111 opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sylwia, 20.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Super wycieczka po najważniejszych obiektach związanych z kultura i wiara Tynezyjczyków. Choć największe wrażenie zrobił na nas przewodnik - Pan Nuri;) kiedyś mieszkający w Polsce, więc znający dobrze polski, z super podejściem do życia;) potrafił podać porównania polsko-tunezyjskie, by lepiej zrozumieć życie Tunezyjczyków.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Krzysztof, --- 23.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Byłem ciekaw Tunezji ale też wiedziałem, że ma swoje wady. Przyroda i widoki są piękne. Jest dużo egzotyki. Hotel generalnie udany. Szczególnie, że był niemal pusty. Niestety to jest też kraj, gdzie śmieci znajdziesz niemal na każdym metrze kwadratowym. Szczególnie na poboczach dróg. W miasteczkach widać biedę. Sprzedawcy są dość nachalni. Ruch uliczny to masa hałasu i chaosu oraz smrodu spalin z dwusuwów. Na jeden raz na pewno warto zobaczyć ten kraj i muzułmańską kulturę.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Aleksandra, Przemyśl 19.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Za dużo jazdy autokarem, Monastyr prawie nie zwiedzany bardzo skrócona wycieczka. Za to duże wrażenia z pozostałych miast, obłędne mozaiki w ogromnych ilościach, wspaniałe Koloseum,

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Radosław 11.07.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Wycieczka trochę na siłę rozciągnięta w czasie. Pod koniec wszyscy uczestnicy byli już mocno zmęczeni upałem. Największe wrażenie robi amfiteatr w El Jem, inne obiekty na trasie raczej dla koneserów (mauzoleum czy meczet). Pilot przyjazny i zaangażowany, potrafi ciekawie opowiadać. Organizacyjnie wszystko dopięte jak należy. Lunch w formie szwedzkiego bufetu, każdy znajdzie coś dla siebie.