Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny przewodnik, fajna wycieczka, warto zobaczyć Kartaginę. Targ w Turus. Warto zobaczyć Łaznie grecka.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tunis Kartagina wrażenia nie zapomniane wiele zabytków piękne uliczki no i oczywiście stragany na które można kupić co dusza zapragnie opieka pilota super.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Urokliwe i klimatyczne miejsca. Sid bou said przepiękna mała wioska z zabudową biało-niebieską. Warto zobaczyć
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wycieczka godna polecenia , cudowne miejsca Pani przewodniczka Agnieszka bardzo interesująco opowiadała o historii poszczególnych miast Sidi BouSaid to najbardziej urocze miasteczko , biało niebieska zabudowa brukowane uliczki to idealne miejsce na fajne zdjęcia