Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Tunis - Kartagina Sidi Bou Said

5.1/6 (458 opinii)
5.1/6
458 opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    18

    JULIA, ZDZIEWSZOWICE 06.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Spokojna, bez gonitwy, nie wymagajaca fizycznie. Swietny przewodnik tunezyjski Nuri, pokazał nam piekne miejsca w Tunisie i ciekawie poopowiadal o nich.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Bartłomiej, Olkusz 01.07.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Super wycieczka byliśmy w Sous hotel Riviera polecam . Polecam Pana Abdula polskojęzyczny przewodnik zwiedzanie Sidi bou Sidi, Karyagina, Tunis. Po drodze,e byliśmy na cmentarzu żołnierzy Amerykańskich

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Renata Maria, Kraków 22.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Sidi Bou Said - Tunezyjskie Santorini. Malownicze uliczki z zejściem na plażę. Możliwość zobaczenia domu w dawnych czasach. Kartagina - starożytne miasto z łaźnią

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    13

    FRANCISZEK, WAŁBRZYCH 02.06.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Sprawna organizacja. Przewodnik bardzo kompetentny, Tunezyjczyk biegle mówiący po polsku. Po drodze do Tunisu, Kartaginy i Sidi Bou Said można zobaczyć prawdziwą Tunezję różniącą się od okolicy hotelowej. Niestety mnóstwo śmieci zalegających wszędzie (widoki z okien autokaru).