Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Tunis - Kartagina Sidi Bou Said

5.1/6 (393 opinie)
5.1/6
393 opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    KRZYSZTOF, Chojnice 06.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Niby wszystko zobaczone ale tak bardzo na szybko - zdecydowanie za malo czasu wolnego. Na plus, ze pan oprowadzajacy mowil plynnie po polsku pomimo tego, ze byl z tunezji

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Joanna 12.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka interesującą, fachowość przewodnika, wiadomości przekazane profesjonalnie wraz z ciekawostkami dotyczącymi kultury, historii i obyczajów. Piękne miasteczko Sidi Bou Said, polecam zakupy u lokalnych sprzedawców w atrakcyjnych cenach.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    ADAM, LUBARTOW 10.09.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Kartagina I Sidi bou Said bardzo fajne i warte obejżenia piękna okolica i ciekawa historia. Tunis (biegiem) zobaczyliśmy kawałek głównej ulicy I suki. W mieście istny korek I ludzi sprzedających co kolwiek za dużo i narzucający się mocno.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Anna 12.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Kartagina mnie zawiodła. Ale ogólnie wycieczkę uważam za udaną. Tunis zatłoczony. Trafiliśmy na święto więc praktycznie bazar był zamknięty.