Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Bodrum – Saint Tropez Wschodu

3.9/6 (98 opinii)
3.9/6
(98 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
3.5
Pilot
4.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Agnieszka 01.06.2026 | Termin pobytu maj 2026

    Do zwiedzania nie ma zbyt wielu rzeczy, wycieczka skoncentrowana na objeździe po sklepach. Z hoteli, położonych dalej od centrum Bodrum ma to swoją wartość, jednak ceny w odwiedzanych sklepach są wysokie, dużo wyższe niż na targu w Bodrum lub w normalnych sklepikach.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dariusz, Chorzów 17.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    W upale , wywiezieni busikem na górę wiatrów i tam czekaliśmy 30 minut w 36 stopniowym upale na panią pilotkę tylko po to by w 5 minut dowiedzieć się o historii góry i przesiąść się. do większego autobusu i pojechać dalej. Po tylu minutach poddenerwowani ludzie mieli już dość i zaczęli głośno komentować postępowanie biura. W sumie przeciętna wycieczka. Najfajniejsze z niej to pokaz skórzanej mody !

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Mariusz, Lubawa 14.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka spoko, ale godziny wycieczki w środku dnia i w korkach to trochę słabo . Ponkiego grzyba jechaliśmy do manufaktury skór ?

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    DOROTA, Łomża 03.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Zbyt dużo czasu spędziliśmy na zakupach (centrum jubilerskie potem wyroby skórzane, nastepnie sklep z pamiątkami i na koniec bazar- zwykla hala handlowa); mało zwiedzania.