Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna 12 Wysp - rejs statkiem

3.0/6 (1 opinia)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Najpiękniejsze zatoki Morza Egejskiego

• Relaksujący rejs statkiem

• Kąpiele morskie i słoneczne

Opis

Zapraszamy na relaksacyjny rejs statkiem po Zatoce Egejskiej, podczas którego będzie można nacieszyć oczy niezwykle malowniczymi widokami. Zobaczymy słynny archipelag nazywany „12 wyspami”, słynący z urokliwych, turkusowych zatoczek. Podczas rejsu statek będzie zatrzymywał się kilka razy razy, aby chętne osoby mogły zakosztować kąpieli w krystalicznej wodzie. Naszym celem będzie m. in. Zatoka Kleopatry, gdzie wg legendy miała zażywać kąpieli i relaksu sama egipska królowa.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym minibusem lub autokarem

• Rejs statkiem

• Obiad na statku


Cena nie obejmuje

• Opieki polskojęzycznego pilota

• Napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: ok. 9:00 - 17:00 w zależności od położenia hotelu

• Warto zabrać: strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem, aparat fotograficzny, ręcznik


Odbiór o godz. 09:00
Za osobę219
438 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
3.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

3.0/6

Małgorzata, Warszawa

Po pierwsze szkoda, że nie było pilota czy tłumaczenia informacji w języku polskim tylko po rosyjsku ale nie było problemów z dogadaniem się z obsługą statku w istotnych kwestiach. Rejs po wyspach zbyt monotonny bo wszystkie wyspy podobne , góry wyłaniające się z morza , większe, mniejsze, wyższe , rozleglejsze ale widoki i kolor zatok niesamowicie turkusowy. W zatokach cumowało kilka statków, w jednej naliczyłam tylko 12 więc nie było jak wyjść na chwilę poplażowania, jedynie w jednej zatoce był czas wolny ale brzydka, brudna plaża. Kąpanie w morzu to głownie skoki turystów ze statku filmowane przez fotografa, który później sprzedawał zainteresowanym fotki. Można było zejść po mostku do wody ale trzeba było umieć pływać bo woda była często głęboka. Po powrocie do hotelu w rozmowie z innymi turystami dowiedziałyśmy się, że byli na wycieczce 6 wysp ze spacerem do wąwozu motyli z wodospadem i byli zachwyceni. Warto może zmodyfikować tę ofertę.
Pokaż wszystkie opinie