Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Nocna przygoda w Alanyi - jeep safari i rejs statkiem

5.3/6 (37 opinii)
5.3/6
(37 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Adam, Koszalin 17.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Super wycieczka i ekstra jazda Jeepami w nocy, przepiękne widoki w nocy na Alanye, bardzo dobra kolacja.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    GABRIELA, BĘDZIN 03.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    anglojęzyczny pilot ale miły, kolacja która była dosyć prosta, trasa jeepa świetna i widoki super, ekstremalna jazda, taniec brzucha dosyć średni

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Emilia Weronika, Wieliczka 01.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Było fajnie ciekawe przeżycia niezapomniane widoki na oświetlone miasto i zamkowe wzgórze. Atmosfera gorąca.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    DAGMARA, GDANSK 11.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    bardzo przyjemna wyprawa, piękne widoki, raczej dla miłośników szybkiej jazdy. kolacja bez szału, ale nie nastawialiśmy się na nic specjalnego. Miejsce kolacji nie zgadzało się z opisem, nam to nie przeszkadzało. Dodam, że byliśmy z dziećmi- dzieci zachwycone safari.