Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniale zorganizowana wycieczka, mnóstwo atrakcji: Wjazd kolejką na wzgórze zamkowe, zwiedzanie ruin i meczetu Sulejmana Wspaniałego , Zwidzanie jaskini, obiad po turecku i na koniec super rejs. Gorąco polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka. Największe wrażenie zrobił na nas wjazd kolejką górską na Wzgórze Zamkowe, skąd rozpościera się przepiękny widok na okolicę tj. morze, góry, plażę Kleopatry oraz rejs statkiem i kąpiel w morzu z pokładu statku. Jedynym zbędnym punktem programu była naszym zdaniem wizyta u jubilera, która zajęła sporo czasu, w tym czasie można by zobaczyć inne ciekawe miejsce w Alanyi.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka zorganizowana na najwyższym poziomie, począwszy od punktualności kończąc na wspaniałej Pani Oli, która w bardzo ciekawy sposób przybliżała nam atrakcje, a także codzienne życie w Alanyi. Polecam wszystkim!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajna wycieczka wjazd na Wzgórze Zamkowe zobaczyć piękne widoki Alanya z góry Zobaczyć jaskinię Dim .Dobry obiad nad rzeką Dimcay .na koniec rejs statkiem pirackim chwilowy przystanek i można się wykąpać w morzu . wycieczka fajnie zorganizowana. Moim zdaniem trochę za krótka zbyt mało czasu żeby wszystko zobaczyć.Ale nie ma co narzekac