Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Pamukkale - bawełniana twierdza

5.1/6 (117 opinii)
5.1/6
(117 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wioleta, Wojkowice 21.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Cudna wycieczka, Piękne wapienne tarasy z gorącymi źródłami i oczywiście kąpiel w basenie Kleopatry.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Aneta 11.05.2026 | Termin pobytu maj 2026

    ciekawe miejsce warte zobaczenia z opowieścią naszego pilota Huberta o Pomukkalach i o życiu w Turcji, o zwyczajach , ciekawostkach i historii Turcji

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    15

    Piotr, Miejsce Piastowe 29.10.2022

    Dojazd w miarę szybko. Trasa którą jechaliśmy malownicza i można zobaczyć kawałek Turcji, dzięki opowieści przewodnika poznać troszkę kultury kraju. Samo Pamukkale przepiękne, jest uzdrowisko, ruiny starożytnego miasta, dużo zwiedzania. Miejsce zatłoczone więc trzeba uważać, zwłaszcza że jest to na stromym zboczu góry. Korzystając z wody trzeba zachować zdrowy rozsądek, ze względu na ilość odwiedzających turystów. Kolejny pkt wycieczki to mocne przeżycie religijne. Dom Marii Panny. Dalej ruiny świątyni Artemidy i zakład krawiecki z ciekawymi wyrobami tkanin. Posiłek w trakcie wycieczki pyszny i do syta. Przewodnik kompetentny, umiał ciekawie opowiedzieć o odwiedzanych miejscach. Wycieczka udana.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    IWONA, Żory 10.09.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Doskonale zorganizowana wycieczka. Wszystko wspaniale dograne czasowo. Widoki i przeżycia - niezapomniane. Lepszej jakości mogłoby być tylko miejsce posiłku.