Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Park Narodowy Dilek – rejs

5.3/6 (82 opinie)
5.3/6
(82 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Mariusz Jacek, Lublin 13.08.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Fajna przygoda dla lubiących pływać. Przepiękne miejsca do nurkowanie. Logistycznie zabezpieczona podróż statkiem. Dojazd do portu i powrót do hotelu zorganizowany w ramach wycieczki.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Emil, 24.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka fajna, dużo czasu wolnego aż czasem za dużo. Bardzo dobre jedzenie serwowane na statku, miła i przyjazna obsługa.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magdalena 01.06.2026 | Termin pobytu maj 2026

    Rejs po Parku Narodowym Dilek był jedną z najpiękniejszych atrakcji podczas naszego pobytu w Turcji. Już same widoki zapierały dech w piersiach – turkusowa, krystalicznie czysta woda wyglądała jak z pocztówki. Podczas rejsu mieliśmy kilka przystanków na kąpiel w malowniczych zatokach. Pływanie w tak przejrzystym morzu było niesamowitym przeżyciem, a dzieci nie chciały wychodzić z wody. Każdy postój zachwycał innymi krajobrazami i pozwalał poczuć prawdziwe piękno tureckiego wybrzeża. Ogromną niespodzianką było spotkanie delfinów. Widok tych wspaniałych zwierząt w ich naturalnym środowisku wywołał ogromne emocje zarówno u dzieci, jak i dorosłych. To był moment, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Na statku czekał na nas również smaczny obiad, a załoga przez cały rejs dbała o przyjazną atmosferę i komfort uczestników. To nie była zwykła wycieczka fakultatywna. To był dzień pełen zachwytu, śmiechu i niezapomnianych wspomnień. Jeśli ktoś marzy o połączeniu relaksu, pięknych widoków i odrobiny magii, rejs po Parku Narodowym Dilek jest obowiązkowym punktem pobytu w Turcji.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Emilia, Rybnik 02.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Wycieczka rewelacyjna, niezapomniane przeżycia. Podczas rejsu odwiedziliśmy trzy przepiękne turkusowe plaże. Były około godzinne postoje, podczas których można było wchodzić do wody zarówno po kładkach, drabinkach jak i skakać nawet z najwyższego pokładu statku. Polecam fanom mocnych wrażeń się odważyć na skok wśród rajskich widoków. Podczas rejsu w cenie był skromny, nawet smaczny obiad oraz nielimitowane napoje w tym wino i piwo, jednak my nie korzystaliśmy.