Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Pokaz delfinów w Kuşadası

5.5/6 (97 opinii)
5.5/6
(97 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.3

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Mateusz 11.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Na pokazie byliśmy rodziną 2+2. Dzieci jak i my dorośli po 30, bawiliśmy się jak małe dzieci 😃 bardzo fajny pokaz, zobaczyć delfiny na żywo coś niesamowitego. nawet te lwy morskie i ten mały uciekinier były super. Było lekkie opóźnienie, ale potem poszło wszystko szybko i sprawnie. tańczące lwy morskie i czy grające w koszykówkę delfiny - coś niesamowitego. Jezeli chodzi o pilota - nie był potrzebny, wszystko jest bardzo dobrze oznakowane. Kierowca miał kartkę z napisami po angielsku, kiedy zbiórka i wyjazd. Bardzo polecamy!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Iwona, Bytom 11.06.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Delfinarium super polecamy tą wycieczkę pokazy delfinów foczek trwały prawie półtorej godziny na prawdę fajna zabawa no i można sobie zrobić zdjęcie z delfinem za dodatkową opłatą

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Małgorzata 22.07.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Pobyt w hotelu bardzo dobrze wspominamy. Wszystko na najwyższym poziomie. Jedzenie urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    DOROTA, TOMASZOW MAZ 15.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Super wrażenia. Polecam bardzo serdecznie. Piękne delfiny 😍 pokaz również fok. Dodatkowym plusem była mała liczba ludzi.