Opinie klientów o Bodrum – Saint Tropez Wschodu

4.0 /6
12 
opinii
Atrakcyjność programu
3.7
Pilot
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Sianów

Pani pilotka bardzo profesjonalna, pokazała nam najciekawsze zabytki w Bodrum, ale także klimatyczne uliczki z dala od ruchu turystycznego. Ciekawe były również wizyty w lokalnych sklepach: ze słodyczami i kosmetykami (jeszcze nigdy nie zjedliśmy tyle chałwy za jednym podejściem), ze złotem (och, te diamenty!), ze skórami (trzeba było coś kupić, skóra delikatna jak jedwab). Wizyta w olejarni i na bazarze. Pełni wrażeń wracaliśmy do naszego hotelu na pyszną kolację a potem na rozrywkowy wieczór.

6.0/6

Dorota, Piaski

Super 🥰 niezapomniane wrażenia,w miarę możliwości postaramy się wrócić, naprawdę super miejscówka klimatyczna,jak zresztą cały półwysep Bodrum ❤️

5.0/6

Michalina, Iława

Rewelacyjna wycieczka, trochę krótka, ale i tak fajna. Można przeżyć lekki szok kulturowy w sklepach, ale to jest mega pozytywne doświadczenie. Polecam.

5.0/6

MARIA KRYSTYNA, OLSZTYN

wycieczka do Bodrum- bardzo ciekawa pod każdym względem , można poczuć się jak w saint trope, atrakcje handlowe bardzo udane, wycieczka za krótka na taki ośrodek , powino się odowiedzić bazar turecki