Opinie klientów o Park Narodowy Dilek – rejs

5.3 /6
12 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KAMIL, PIEKARY SLASKIE

Bardzo fajna wycieczka REJS STATKIEM zwiedziliśmy 3 miejsca podczas tego rejsu była możliwość skakania do wody ze statku i oglądanie skoków z klifu jak i sesja zdjęciowa jeśli ktoś chciał jednym słowem polecam

6.0/6

Mariusz, Lublin

Fajna przygoda dla lubiących pływać. Przepiękne miejsca do nurkowanie. Logistycznie zabezpieczona podróż statkiem. Dojazd do portu i powrót do hotelu zorganizowany w ramach wycieczki.

6.0/6

JOLANTA ELZBIETA, BYDGOSZCZ

Fajna, relaksująca wycieczka w okolice zatok wybrzeża tureckiego z turkusowym odcieniem morza. Po drodze można natrafić na obecność delfinów towarzyszących w podróży.

6.0/6

ALDONA, REDA

No cóż SUPER rejs wspaniałe widoki udana kąpiel w morzu Egejskim po prostu Super polecam. Kapitan super umilał nam czas świetną muzyką na pokładzie ,super sprawnie podany pyszny obiad .Woda w morzu Egejskim cudowna i ciepła .Kąpiel w takiej wodzie to rarytas polecam.