Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Hammam Klasyczny Elit

6.0/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiek7
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

Opis

Wizyta w hammamie to relaks zarówno dla ciała, jak i ducha! Korzystanie z łaźni jest nie tylko przyjemne, ale także zdrowe, oczyszcza organizm i poprawia krążenie. „Sułtańskie rozpieszczanie” rozpoczynamy od seansu w saunie, następnie czeka nas peeling szorstką rękawicą i dogłębne umycie skóry; zwieńczeniem zabiegu jest masaż w pianie (15 minut) i olejkach (20 minut). W cenę wliczona jest także glinkowa maseczka na twarz. Zabieg w hammamie idealnie przygotowuje skórę do słonecznych kąpieli i gwarantuje długotrwały efekt opalenizny - dlatego też polecamy szczególnie na początku urlopu w Turcji!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transfer do hammamu

• Masaż w pianie i olejkach


Cena nie obejmuje

• Opieki polskojęzycznego pilota

• Zabiegów innych niż w opisie

• Napoi i posiłków

Praktyczne informacje

• Warto zabrać: kostium kąpielowy, klapki, ręcznik

Wycieczka fakultatywna nie jest obecnie w sprzedaży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Dawid, Gdańsk

Obsługa na wysokim poziomie, miejsce również. Cały rytuał profesjonalnie przeprowadzony. Bardzo miły dodatek w postaci napoi i przekąsek w pokoju odpoczynku. Zdecydowanie polecam :).

6.0/6

Aleksander, Gdańsk

Cena śmieszna jak na to, że cały rytuał jest tak rozbudowany. Mega relaks, do tego transport spod hotelu i z powrotem. Czułem się jak nowo narodzony, do tego skóra była idealnie przygotowana na opalanie.
Pokaż wszystkie opinie