Opinie klientów o Hammam VIP

5.6 /6
13 
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Lipce Reymontowskie 25.10.2022

Najlepszy Hammam w okolicy! Proponuję wybór pakietu Gold i najlepiej powtórzenie masażu po kilku dniach. Efekt wspaniały.

6.0/6

Michał, Częstochowa 02.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Usługa Hammam VIP to absolutna rozkosz dla ciała i ducha! Doświadczenie to sprawia, że czujesz się jak król/królowa na chwilę, otoczony/a luksusem i relaksem. Nie tylko jest to doskonały sposób na odprężenie i regenerację, ale także na oczyszczenie skóry i zmysłów. Obsługa jest profesjonalna, atmosfera relaksacyjna, a efekty niezapomniane. Polecam każdemu, kto pragnie zanurzyć się w orientalnym luksusie i poczuć się jak gwiazda!

6.0/6

Patrycja, Łódź 06.05.2024
Termin pobytu: czerwiec 2023

Obiekt prowadzi polka więc fajnie doradzi. Sauna, jazzuzi a następnie masaż rękawicą oraz masaż gdzie leżysz na ciepłym kamiennym stole. W tym wyższym pakiecie miałam też rybki zjadające naskórek, masaż nóg, maseczka na twarz oraz masaż całego ciała. Odbiór z oraz powrót do hotelu jest organizowany przez SPA więc można oddać się całkowicie relaksowi.

6.0/6

Ewa, Mrocza 15.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Problemy z porozumieniem się/ obsługa nie rozmawiała w języku angielskim ani niemieckim/użyto translatora/ Masaż wykonany bardzo profesjonalnie. Bardzo polecam