Opinie klientów o Jeep safari i rejs statkiem w Alanyi

5.7 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Skwierzyna

Świetna przygoda połączona przy okazji przepięknymi widokami. Chłopaki prowadzący imprezę sympatyczni i potrafiący zapewnić niesamowite wspomnienia.

6.0/6

JOANNA, GLOGOW

Świetna zabawa, możliwość lepszego zwiedzenia Turcji, cudowny i aktywnie spędzony czas, niesamowite widoki, które zapierają niejednokrotnie dech w piersi

6.0/6

Krzysztof, Tarnów Opolski

Super przeżycie, na poczatku objazd land roverami po miescie oraz na wzgórze zamkowe, a poźniej zaczęła się zabawa ;) lanie wodą siebie na wzajem, przejazd górami Taurus do wioski tureckiej. Chlopaki znają sie na swojej robocie. Polecam wziąsc filmik i zdjęcia

6.0/6

Katarzyna, Radoszowice

Najlepsza przygoda w naszym życiu bez dwóch zdań! Bardzo opłacalna cena- w tej samej można było kupić również sam rejs, a tu mieliśmy 2 w 1. Niesamowitą przejażdżkę z dreszczykiem emocji po górach Taurus, kąpiel w wodospadzie, tradycyjna wioska Turecka i na koniec rejs z obiadem, piana party i kąpielami w morzu.