Opinie klientów o Morska wyprawa

5.2 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.8
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

IZABELA, CHORZÓW

Wspaniałe widoki , kąpiel w morzu, dyskoteka w pianie , animacje, napoje i posiłek w cenie, wycieczka dla osób lubiących się bawić i lubiących muzykę klubową

6.0/6

MAŁGORZATA, ZZ

Cudowne miejsca do pływania i skoków z okrętu, animacje, jedzonko wszystko czego nam było trzeba! Statek duży, piętrowy. Jedną z atrakcji była impreza w pianie, świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

6.0/6

Irena, Rąty

Wyprawa morska bardzo przyjemna, za niewielką kwotę mogliśmy zobaczyć Alanyje z morza, dużo plaż wzdłuż wybrzeża, wykąpać się w morzu daleko od plaży, potańczyć w pianie na statku, poczuć się jak piraci pływający i bawiący się na pełnym morzu. Pokaz wybuchających ogni z ust piratów był fantastyczny.

6.0/6

Michał, Kraków

Relaks na pokładzie statku, z różnymi animacjami na pokładzie w trakcie :) Muzyka, zabawa, relaks, postoje podczas których można skorzystać z kąpieli.